Светилка декор. фасонка Е27 висечка златна Пендулум Осрам

  • Достапност: На залиха
  • Производител: LEDVANCE
  • Шифра на артиклот: 014330
  • Каталошка шифра: 4058075228016
1.069 ден.
Цената е со вклучен ДДВ
Единица мерка: парче

Опис на производот

-

Мени