ЛЕД Е27 36вт/825 глоб ретро Г125 4,5вт 420Лм Осрам

  • Достапност: На залиха
  • Производител: LEDVANCE
  • Шифра на артиклот: 011699
  • Каталошка шифра: 4052899962071
349 ден.
Цената е со вклучен ДДВ
Единица мерка: парче

Опис на производот

-

Мени