ЛЕД Е27 60вт/827 9вт РГБ регул. далечинско 806Лм Осрам

  • Достапност: На залиха
  • Производител: LEDVANCE
  • Шифра на артиклот: 013784
  • Каталошка шифра: 4058075430754
395 ден.
Цената е со вклучен ДДВ
Единица мерка: парче

Опис на производот

-

Мени